O inwestycji

Osiedle Sasanka - złoty środek w wyborze pomiędzy domem na wsi a życiem w mieście

 

Nasza inwestycja składa się z 3 domów w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej przy ul. Jarzębinowej w podolsztyńskim Gutkowie.

 

Niespotyka w Olsztynie architektuta wkomponowana w leśną polanę, w połączeniu z najwyższej jakości materiałami i rozwiązaniami budowlanymi wyróżniają Osiedle Sasanka na mapie inwestycji miasta.

 

To oferta komfortowych domów dla osób ceniących sobie wygodę miejskiego życia oraz jednocześnie poszukujących spokoju, ciszy i bliskości natury. Osiedle Sasanka położone jest na obrzeżach miasta z jednoczesnym dobrym dojazdem do Centrum, parków, obiektów rekreacyjnych, galerii handlowych i jezior. Osiedle Sasanka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz niedalekiej odległości od Jeziora Ukiel. Rodzinna enklawa znajduje się w otulinie obszaru chronionego krajobrazu, co gwarantuje spokój i ciszę oraz codzienną bliskość przyrody.

 

Marzysz o domu z dala od codziennego hałasu, tłoku i zgiełku miasta, a jednocześnie nie chcesz wyprowadzać się z miasta?

 

Zrealizuj swoje marzenia! Kup własny dom w cenie mieszkania! Połącz dom na wsi z życiem w mieście!

 

Osiedle Sasanka to właśnie odpowiedź na Twoje marzenia!

 

Odwiedź nas i sam/a się przekonaj! 

 

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.